Mūsų istorija prasidėjo daugiau nei prieš 20 metų, kai vienoje Kauno senamiesčio gatvių duris pravėrė pirmasis dovanų salonas. Aistra stiliui, tikėjimas gražių namų filosofija, ištikimybė savo vertybėms lėmė, jog šiandien esame dideli ir sėkmingai vystome interjero aksesuarų bei dovanų salonų tinklą visoje Lietuvoje.

Tikime, jog interjero dekoravimo procesas gali virsti džiugiu kūrybos aktu, kuris neapsieitų be širdžiai mielų detalių, todėl nuolat rūpinamės jų įvairove – stilingomis žvakidėmis, laikrodžiais, elegantiškais rėmeliais, albumais, unikaliomis vazomis, dekoracijomis, namų kvapų asortimentu, išskirtinių indų kolekcijomis, jaukia bei ypač prabangia namų tekstile. Mums svarbu, kad Jūsų namus ir biurus pasiekiantys daiktai reflektuotų šiuolaikinio gyvenimo atspindžius, todėl siūlome ne tik funkcionalias, tačiau ir vyraujančias mados bei stiliaus tendencijas nusakančias interjero detales.  

Mes pažįstame ir vertiname savo klientus. Į mūsų salonus užsuka tiek nemirštančios klasikos, tiek išgryninto moderno gerbėjai, taip pat svajotojai, ieškantys romantikos potėpių, kasdienio įkvėpimo. Kartu mus vienija dėmesys detalėms, reiklumas išskirtinei kokybei, troškimas, kad kuriami interjerai atspindėtų mūsų asmenybes, kad erdvėse, kuriose praleidžiame daugiausiai laiko, būtų gera ir jauku. Rūpinamės, kad Jums patartų ir konsultuotų kompetetingi darbuotojai – nuolat keliaujame, semiamės idėjų tarptautinėse parodose ir viskas tam, kad idėjų savo namams nepritrūktumėte ir Jūs.

Prekiniai ženklai
Mūsų misija
Mūsų misija

būti novatoriška bei konkurencinga bendrove, pateikiančia kiekvienam klientui tinkamiausią sprendimą, todėl renkamės tik išskirtinio dizaino ir aukščiausios kokybės produktus. Taip pat siekiame, kad mūsų įmonėje dirbtų tik kompetentingi ir motyvuoti darbuotojai, galintys puikiai aptarnauti pirkėją bei išradingai supakuoti dovanas. Viskuo pasirūpinsime mes, o Jums paliksime tik smagiausią dalyką - begalinį malonumą dovanoti!

„STIPRIAUSI LIETUVOJE 2017“!

Šis sertifikatas patvirtina, kad įmonė yra patikima, laiku vykdo ir yra didelė tikimybė, kad vykdys savo finansinius įsipareigojimus.

„STIPRIAUSI LIETUVOJE 2017“!