Norinti įsigyti prekes www.cdstyle.lt elektroninėje parduotuvėje Jums reikia atlikti šiuos žingsnius:

1. Pasirinktas prekes dėkite į savo PIRKINIŲ KREPŠELĮ spausdami nuorodą PIRKTI arba Į KREPŠELĮ. PIRKINIŲ KREPŠELYJE bet kuriuo metu galite peržiūrėti visas jau išsirinktas prekes, keisti jų kiekius ar pašalinti iš sąrašo, jei persigalvojote ar suklydote. PIRKINIŲ KREPŠELIO ikonėlė pasirodo svetainės viršuje, pasirinkus pirkimui bent vieną prekę.

2. Išsirinkę visas norimas pirkti prekes, eikite į PIRKINIŲ KREPŠELĮ ir įsitikinkite, jog užsakymas yra teisingas. Jei turite nuolaidos kodą, įveskite į laukelį ir paspauskite PANAUDOTI. Jei turite lojalumo kortelę, įveskite jos numerį ir sukaupta nuolaida bus pritaikyta prekėms (nuolaida negalioja prekių pristatymui ir akcijinėms prekėms). Nuolaidos kodai nėra sumuojami, vienam apsipirkimui galioja vienas nuolaidos kodas arba lojalumo kortelėje sukaupta nuolaida.

3. Norėdami tęsti užsakymą pasirinkite mokėjimo būdą. Už pirkinius galite sumokėti, jei naudojatės vieno iš šių bankų elektroninėmis paslaugomis: SWEDBANK, SEB, DnB BANKAS, CITADELĖ BANKAS, DANSKE BANK, NORDEA, ŠIAULIŲ BANKAS. Pasirinkus apmokėjimą grynaisiais, ši paslauga kainuoja 1,55 €. PC „RĖDA“ galėsite atsiskaityti tik bankine kortele. 

4. Pateikite prekių užsakymui reikalingą informaciją, spauskite PIRKTI. Naujai atsidariusiame lange www.paysera.lt atsiranda galimybė atlikti apmokėjimą arba pasirinkus „Kiti mokėjimo būdai“ ekrane matysite suformuotą sąskaitą, kurią preiš apmokėjimą reikia atsispausdinti.

5. Sumokėkite už prekes ir laukite patvirtinimo apie prekių užsakymą Jūsų nurodytu el. pašto adresu.

6. Jei užsakėte daugiau nei vieną prekę, jos gali būti pristatytos skirtingu metu, nes bus vežamos iš skirtingų sandėlių. Už tai papildomas transportavimo mokestis nėra taikomas.

Jei pirkimo metu kyla neaiškumų ar nesulaukiate patvirtinimo apie prekių užsakymą, skambinkite tel. +370 620 530 24 (darbo dienomis 8.00-17.00 val.) arba siųskite el.laišką su klausimais adresueprekyba@cdstyle.lt 

Prekių pristatymas

65 € - prekių pristatymas NEMOKAMAS. Užsisakant prekes į Kuršių Neriją, prekes pristatys Lietuvos paštas, todėl vykdomi tik apmokėti užsakymai (nėra galimybės sumokėti kurjeriui grynais pinigais. Atlikus tokį užsakymą, jis yra atšaukiamas).

www.cdstyle.lt elektroninėje parduotuvėje skelbiamos tik tokios prekės, kurios yra įmonės sandėlyje, tačiau dėl įvairių priežasčių gali būti neatitikimų tarp internete pateikiamų duomenų ir įmonės sandėlyje likusių prekių kiekių. Klientui užsisakius ir apmokėjus už prekę, kurios sandėlyje tuo metu nėra, užsakymas gali būti panaikintas ir grąžinami sumokėti pinigai arba sutariama dėl galimybės prekę pristatyti, kai tik ji bus įmonės sandėlyje. 

Prekių pristatymo trukmė yra 2 - 3 darbo dienos, esant dideliam užsakymų skaičiui, pristatymo trukmė gali ilgėti. Kurjeris visada paskambina jūsų nurodytu telefonu prieš atvykdamas.

Prekių priėmimas

Priimdami užsisakytas prekes patikrinkite siuntos būklę bei pasirašykite važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo-priėmimo dokumente. Dėmesio: prekes gali atsiimti tik užsakymą pateikęs asmuo, arba asmuo, nurodytas užsakymo pateikimo metu, todėl atsiimant prekes būtina su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (ID kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą).

Priimant siuntą, būtina:

1. susiskaičiuoti pakuotes. Kurjerio pristatomas pakuočių skaičius turi buti toks pat koks yra nurodytas siuntų pristatymo lape, kurį Jums pateiks kurjeris. Jeigu pristatomų pakuočių skaičius skiriasi nuo siuntų pristatymo lape nurodyto pakuočių skaičiaus - tuomet siuntų pristatymo lape būtina patikslinti gautų pakuočių skaičių;

2. patikrinti pakuočių etiketes. Ant pakuočių etikečių turi būti nurodytas Jūsų adresas, o pakuočių numeriai turi atitikti siuntų pristatymo lape nurodytus pakuočių numerius. Jeigu pristatytų pakuočių numeriai skiriasi nuo siuntų pristatymo lape nurodytų pakuočių numerių - tuomet siuntų pristatymo lape būtina patikslinti gautų pakuočių numerius.

3. apžiūrėti gautas pakuotes.  Pristatomos pakuotės turi būti tvarkingos, t.y. nepraplėštos, nesugniuždytos ir kitaip nepažeistos. 

Jeigu pristatoma siunta yra netvarkingoje pakuotėje, jos nepriimkite, kurjeriui nurodydami iš karto ją grąžinti www.cdstyle.lt prekės techninės būklės patikrinimui.

Nesilaikius šių instrukcijų, www.cdstyle.lt neatsako už pristatytų prekių trūkumą ar sugadinimą.

Norėdami sužinoti daugiau dėl prekių, pirktų www.cdstyle.lt elektroninėje parduotuvėje grąžinimo, keitimo ir garantinio aptarnavimo, kreipkitės el. paštu eprekyba@cdstyle.lt arba tel. +370 620 530 24

Prekių gražinimas

Norėdami grąžinti prekę atgal, kreipkitės el. paštu eprekyba@cdstyle.lt arba tel. +370 620 530 24.

Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, www.cdstyle.lt įsipareigoja savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis "Prekių grąžinimo ir keitimo taisyklėmis" , patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. Ūkio ministro įsakymu Nr. 217. 

Tinkamos kokybės prekių grąžinimas galimas tik Ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintu „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių" nustatyta tvarka. Šiuo atveju prekių grąžinimo išlaidas turėsite apmokėti Jūs.

Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

  • grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
  • prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
  • prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
  • grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta.

Papildoma informacija

Prekių kataloge esantčios prekių nuotraukos gali ne visuomet tiksliai atvaizduoti norimą įsigyti prekę, todėl pirmiausiai reiktų remtis svetainėje pateikiamu prekės pavadinimu bei kita tekstine informacija. Jei abejojate dėl nuotraukos ir prekės/prekės savybių atitikimo, būtinai susisiekite su www.cdstyle.lt tel. +370 620 530 24 ar el. paštu eprekyba@cdstyle.lt .

www.cdstyle.lt niekuomet neprašo prisijungimo prie Jūsų internetinio banko ar mokėjimo kortelių duomenų. Jeigu kas nors, naudodamasis www.cdstyle.lt vardu, kreipiasi į Jus prašydamas minėtų  prisijungimo duomenų, neatsakykite ir nedelsiant informuokite www.cdstyle.lt (el. paštu eprekyba@cdstyle.lt arba tel. +370 620 530 24) bei savo banką.

Informacija apie buitinės technikos ir elektronikos atliekų pridavimą.