Norint įsigyti prekes www.cdstyle.lt elektroninėje parduotuvėje Jums reikia atlikti šiuos žingsnius:

1. Pasirinktas prekes dėkite į savo PIRKINIŲ KREPŠELĮ spausdami nuorodą Į KREPŠELĮ. Kai įsidėsite prekę į krepšelį ir norėsite rinktis kitas prekes, tuomet Jums reikia spausti TĘSTI APSIPIRKIMĄ arba galite iškart apmokėti savo užsakymą, tuomet pasirinkite PEREITI PRIE APMOKĖJIMO. KREPŠELYJE bet kuriuo metu galite peržiūrėti visas jau išsirinktas prekes, keisti jų kiekius ar pašalinti iš sąrašo, jei persigalvojote ar suklydote. KREPŠELIO ikonėlę rasite puslapio viršuje, dešinėje pusėje.

2. Išsirinkę visas norimas pirkti prekes, eikite į KREPŠELĮ ir įsitikinkite, jog užsakymas yra teisingas. Jeigu Jums reikalinga dovanų pakavimo paslauga – pažymėkite varnele Nemokamas dovanų pakavimas. Atsiradusiame laukelyje galite mums keliais sakiniais išsakyti savo pageidavimus arba informuoti, kurias prekes iš Jūsų užsakymo mes turėtume supakuoti. Jeigu norite pridėti sveikinimą ar padėkoti savo artimam žmogui – pažymėkite varnele Nemokama atvirutė ir mes užrašysime ranka trumpą žinutę Jūsų brangiausiems žmonėms.

3. Jeigu dar neturite C&D Style lojalumo kortelės, tačiau norite dalyvauti mūsų lojalumo programoje – pažymėkite varnele Noriu gauti C&D Style lojalumo kortelę ir mes išsiųsime kortelę kartu su Jūsų užsakymu.

4. Jeigu turite nuolaidos kodą, paspauskite Turite nuolaidos kodą?, įveskite kodą į laukelį ir paspauskite PRIDĖTI. Jeigu norite panaudoti C&D Style lojalumo kortelės nuolaidą, įveskite jos numerį ir Jums bus pritaikyta sukaupta nuolaida (nuolaida negalioja prekių pristatymui, dovanų kuponams ir akcijinėms prekėms). Nuolaidos kodai nėra sumuojami, vienam apsipirkimui galioja vienas nuolaidos kodas arba lojalumo kortelėje sukaupta nuolaida.

5. Savo užsakymui apmokėti Jūs galite panaudoti turimą C&D Style dovanų kuponą. Spauskite Panaudoti dovanų kuponą ir atsiradusiame laukelyje įveskite dovanų kupono numerį. Paspauskite Pridėti kuponą ir Jūsų kuponas bus panaudotas užsakymo apmokėjimui. Jeigu prekių suma buvo mažesnė nei nurodyta dovanų kupone – likusi suma nėra grąžinama. Jeigu prekių krepšelyje esančių prekių suma didesnė – skirtumą galėsite sumokėti. Kuponą galite panaudoti tik vienam apsipirkimui.

6. Norėdami užbaigti ir apmokėti užsakymą, spauskite Pereiti prie apmokėjimo. Galite pirkti kaip svečias arba užsiregistruoti www.cdstyle.lt svetainėje. Greitesniam duomenų suvedimui, galite naudoti jau turimą socialinių tinklų paskyrą Facebook arba Google.

7. Pateikite užsakymui reikalingą kontaktinę informaciją ir spauskite TĘSTI. Pasirinkite norimą pristatymo būdą iš siūlomų variantų ir spauskite TĘSTI. Pasirinkus apmokėjimą grynaisiais atvykus kurjeriui, ši paslauga kainuos 1,55 €. PC „RĖDA“ galėsite atsiskaityti tik bankine kortele. 

8. Naujai atsidariusiame lange matysite visą informaciją susijusią su Jūsų užsakymu. Jeigu nieko koreguoti nenorite, spauskite UŽSAKYTI. 

9. Pasirinkite mokėjimo būdą. Už pirkinius galite sumokėti, jei naudojatės vieno iš šių bankų elektroninėmis paslaugomis: Paysera, Swedbank, SEB, Luminor, Revolut, ŠIAULIŲ BANKAS, Citadele, Medicinos bankas, Lietuvos centrinė kredito unija.

10. Sumokėkite už prekes ir laukite patvirtinimo apie prekių užsakymą Jūsų nurodytu el. pašto adresu.

11. Jei užsakėte daugiau nei vieną prekę, jos gali būti pristatytos skirtingu metu, nes bus vežamos iš skirtingų sandėlių. Už tai papildomas transportavimo mokestis nėra taikomas.

Jei pirkimo metu kyla neaiškumų ar nesulaukiate patvirtinimo apie prekių užsakymą, skambinkite tel. +370 620 530 24 (I-IV 8.00-17.00 val., V 8.00-16.00 val.) arba siųskite el. laišką su klausimais adresu eprekyba@cdstyle.lt .

Prekių pristatymas

65 € - prekių pristatymas NEMOKAMAS. Užsisakant prekes į Kuršių Neriją, prekes pristatys Lietuvos paštas, todėl vykdomi tik apmokėti užsakymai (nėra galimybės sumokėti kurjeriui grynais pinigais. Atlikus tokį užsakymą, jis yra atšaukiamas).

www.cdstyle.lt elektroninėje parduotuvėje skelbiamos tik tokios prekės, kurios yra įmonės sandėlyje, tačiau dėl įvairių priežasčių gali būti neatitikimų tarp internete pateikiamų duomenų ir įmonės sandėlyje likusių prekių kiekių. Klientui užsisakius ir apmokėjus už prekę, kurios sandėlyje tuo metu nėra, užsakymas gali būti panaikintas ir grąžinami sumokėti pinigai arba sutariama dėl galimybės prekę pristatyti, kai tik ji bus įmonės sandėlyje. 

Prekių pristatymo trukmė yra 2 - 3 darbo dienos, esant dideliam užsakymų skaičiui, pristatymo trukmė gali ilgėti. Kurjeris visada paskambina jūsų nurodytu telefonu prieš atvykdamas.

Prekių priėmimas

Priimdami užsisakytas prekes patikrinkite siuntos būklę bei pasirašykite važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo-priėmimo dokumente. Dėmesio: prekes gali atsiimti tik užsakymą pateikęs asmuo, arba asmuo, nurodytas užsakymo pateikimo metu, todėl atsiimant prekes būtina su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (ID kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą). Taip pat turite:

1. susiskaičiuoti pakuotes. Kurjerio pristatomas pakuočių skaičius turi buti toks pat koks yra nurodytas siuntų pristatymo lape, kurį Jums pateiks kurjeris. Jeigu pristatomų pakuočių skaičius skiriasi nuo siuntų pristatymo lape nurodyto pakuočių skaičiaus - tuomet siuntų pristatymo lape būtina patikslinti gautų pakuočių skaičių;

2. patikrinti pakuočių etiketes. Ant pakuočių etikečių turi būti nurodytas Jūsų adresas, o pakuočių numeriai turi atitikti siuntų pristatymo lape nurodytus pakuočių numerius. Jeigu pristatytų pakuočių numeriai skiriasi nuo siuntų pristatymo lape nurodytų pakuočių numerių - tuomet siuntų pristatymo lape būtina patikslinti gautų pakuočių numerius.

3. apžiūrėti gautas pakuotes.  Pristatomos pakuotės turi būti tvarkingos, t.y. nepraplėštos, nesugniuždytos ir kitaip nepažeistos. 

Jeigu pristatoma siunta yra netvarkingoje pakuotėje, jos nepriimkite, kurjeriui nurodydami iš karto ją grąžinti www.cdstyle.lt prekės techninės būklės patikrinimui.

Nesilaikius šių instrukcijų, www.cdstyle.lt neatsako už pristatytų prekių trūkumą ar sugadinimą.

Norėdami sužinoti daugiau dėl prekių, pirktų www.cdstyle.lt elektroninėje parduotuvėje grąžinimo, keitimo ir garantinio aptarnavimo, kreipkitės el. paštu eprekyba@cdstyle.lt arba tel. +370 620 530 24

Prekių gražinimas

Norėdami grąžinti prekę atgal, kreipkitės el. paštu eprekyba@cdstyle.lt arba tel. +370 620 530 24.

Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, www.cdstyle.lt įsipareigoja savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis "Prekių grąžinimo ir keitimo taisyklėmis" , patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. Ūkio ministro įsakymu Nr. 217. 

Tinkamos kokybės prekių grąžinimas galimas tik Ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintu „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių" nustatyta tvarka. Šiuo atveju prekių grąžinimo išlaidas turėsite apmokėti Jūs.

Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

  • grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
  • prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
  • prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
  • grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta.

Papildoma informacija

Jeigu pirkėjas neatsiėmė siuntos iš Omnivos ar LPexpress paštomato (suklydo pildydamas savo kontaktinius duomenis, pasirinko ne tą paštomatą, nespėjo atsiimti siuntos per nurodytą siuntos saugojimo terminą)  - pirkėjo pasirinkimu galimas užsakymo pinigų grąžinimas, atskaičius siuntimo išlaidas. Jeigu pirkėjas pageidauja siuntą gauti, siunta išsiunčiama pakartotinai, prieš tai apmokėjus siuntimo išlaidas už pristatymą 2.50 €.


Prekių kataloge esančios prekių nuotraukos gali ne visuomet tiksliai atvaizduoti norimą įsigyti prekę, todėl pirmiausiai reiktų remtis svetainėje pateikiamu prekės pavadinimu bei kita tekstine informacija. Jei abejojate dėl nuotraukos ir prekės/prekės savybių atitikimo, būtinai susisiekite su www.cdstyle.lt tel. +370 620 530 24 ar el. paštu eprekyba@cdstyle.lt .


www.cdstyle.lt niekuomet neprašo prisijungimo prie Jūsų internetinio banko ar mokėjimo kortelių duomenų. Jeigu kas nors, naudodamasis www.cdstyle.lt vardu, kreipiasi į Jus prašydamas minėtų  prisijungimo duomenų, neatsakykite ir nedelsiant informuokite www.cdstyle.lt (el. paštu eprekyba@cdstyle.lt arba tel. +370 620 530 24) bei savo banką.

Informacija apie buitinės technikos ir elektronikos atliekų pridavimą.