Pirkimo - pardavimo taisyklės

1. Šios UAB „C&D STYLE“ pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau – „Taisyklės“) nustato UAB „C&D STYLE“ prekių užsakymo, pirkimo, grąžinimo sąlygas ir tvarką, taip pat nurodo informaciją, privalomą pateikti Pirkėjui vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisės aktais, nustato Pirkėjo ir UAB „C&D STYLE“ tarpusavio teises ir pareigas naudojantis elektronine parduotuve svetainėje www.cdstyle.lt.

2. Pardavėjas – UAB „C&D STYLE“, privatus juridinis asmuo, kurio teisinė forma – uždaroji akcinė bendrovė, juridinio asmens kodas: 110844244, registruota buveinė adresu: Nemuno g. 10-1, LT-44294 Kaunas, Lietuvos Respublika, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, telefono numeris +370 37 422198.

3. Pirkėjas:

3.1. fizinis asmuo, pagal galiojančius teisės aktus galintis sudaryti sandorius, kuris perka prekes asmeniniam vartojimui (ne verslo tikslais);

3.2. Lietuvos Respublikos juridinis asmuo, perkantis prekes kaip galutinis vartotojas (ketinantis naudoti prekes reprezentaciniais ar kt. tikslais, nesusijusiais su prekių perpardavimu ar jų panaudojimu verslo, gamybos, paslaugų teikimo tikslais;

3.3. visų aukščiau nurodytų asmenų tinkamai įgalioti atstovai.

Prekių užsakymas

1. Pirkėjas, pirkdamas internetinėje parduotuvėje www.cdstyle.lt, suformavęs prekių krepšelį ir pažymėjęs varnele "Aš sutinku su prekių pirkimo - pardavimo taisyklėmis ir įsipareigoju jų laikytis", paspaudęs mygtuką ,,Pirkti“, patvirtina, kad su šiomis Taisyklėmis, Privatumo politikaPrekių užsakymoPrekių pristatymo bei Prekių grąžinimo taisyklėmis susipažino, su jomis sutinka ir įsipareigoja jų laikytis. Užsakymo langelyje pirkėjas, paspaudęs mygtuką „Pirkti“, patvirtina, kad perka prekes ir sutinka su bendra prekių kaina, į kurią įskaičiuoti visi mokesčiai, prie kainos numatyti papildomi mokesčiai ir/ar kitos išlaidos (pvz.: vežimo, pristatymo, pašto ir kitos išlaidos, jei tokių yra), t.y. sudaroma ir įsigalioja nuotolinė pirkimo – pardavimo sutartis (toliau – „Sutartis“) tarp Pardavėjo ir Pirkėjo.

2. Jei perkant internetu Pirkėjas nesutinka su kuria nors šių Taisyklių dalimi ar šiomis Taisyklėmis, Privatumo politikaPrekių užsakymoPrekių pristatymo bei Prekių grąžinimo taisyklėmis, bendra kaina ar jos dalimi, bet kokiais papildomais mokesčiais ir/ar papildomomis išlaidomis, tokiu atveju Pirkėjas negali pateikti užsakymo, pirkti prekės ir sudaryti Sutartį su Pardavėju.

3. Užsakymo metu pateikti duomenys yra saugomi Pardavėjo duomenų bazėje.

4. Pardavėjas Pirkėjui suruošęs užsakymą, išsiunčia PVM sąskaitą faktūrą kliento užsakyme nurodytu el. paštu.

5. Apsipirkimo elektroninėje parduotuvėje eiliškumas:

1. Pasirinktas prekes dėkite į savo PIRKINIŲ KREPŠELĮ spausdami nuorodą Į KREPŠELĮ. Kai įsidėsite prekę į krepšelį ir norėsite rinktis kitas prekes, tuomet Jums reikia spausti TĘSTI APSIPIRKIMĄ arba galite iškart apmokėti savo užsakymą, tuomet pasirinkite PEREITI PRIE APMOKĖJIMO. KREPŠELYJE bet kuriuo metu galite peržiūrėti visas jau išsirinktas prekes, keisti jų kiekius ar pašalinti iš sąrašo, jei persigalvojote ar suklydote. KREPŠELIO ikonėlę rasite puslapio viršuje, dešinėje pusėje.

2. Išsirinkę visas norimas pirkti prekes, eikite į KREPŠELĮ ir įsitikinkite, jog užsakymas yra teisingas. Jeigu Jums reikalinga dovanų pakavimo paslauga – pažymėkite varnele Nemokamas dovanų pakavimas. Atsiradusiame laukelyje galite mums keliais sakiniais išsakyti savo pageidavimus arba informuoti, kurias prekes iš Jūsų užsakymo mes turėtume supakuoti. Jeigu norite pridėti sveikinimą ar padėkoti savo artimam žmogui – pažymėkite varnele Nemokama atvirutė ir mes užrašysime ranka trumpą žinutę Jūsų brangiausiems žmonėms.

3. Jeigu dar neturite C&D Style lojalumo kortelės, tačiau norite dalyvauti mūsų lojalumo programoje – pažymėkite varnele Noriu gauti C&D Style lojalumo kortelę ir mes išsiųsime kortelę kartu su Jūsų užsakymu.

4. Jeigu turite nuolaidos kodą, paspauskite Turite nuolaidos kodą?, įveskite kodą į laukelį ir paspauskite PRIDĖTI. Jeigu norite panaudoti C&D Style lojalumo kortelės nuolaidą, įveskite jos numerį ir Jums bus pritaikyta sukaupta nuolaida (nuolaida negalioja prekių pristatymui, dovanų kuponams ir akcijinėms prekėms). Nuolaidos kodai nėra sumuojami, vienam apsipirkimui galioja vienas nuolaidos kodas arba lojalumo kortelėje sukaupta nuolaida.

5. Savo užsakymui apmokėti Jūs galite panaudoti turimą C&D Style dovanų kuponą. Spauskite Panaudoti dovanų kuponą ir atsiradusiame laukelyje įveskite dovanų kupono numerį. Paspauskite Pridėti kuponą ir Jūsų kuponas bus panaudotas užsakymo apmokėjimui. Jeigu prekių suma buvo mažesnė nei nurodyta dovanų kupone – likusi suma nėra grąžinama. Jeigu prekių krepšelyje esančių prekių suma didesnė – skirtumą galėsite sumokėti. Kuponą galite panaudoti tik vienam apsipirkimui.

6. Norėdami užbaigti ir apmokėti užsakymą, spauskite Pereiti prie apmokėjimo. Galite pirkti kaip svečias arba užsiregistruoti www.cdstyle.lt svetainėje. Greitesniam duomenų suvedimui, galite naudoti jau turimą socialinių tinklų paskyrą Facebook arba Google.

7. Pateikite užsakymui reikalingą kontaktinę informaciją ir spauskite TĘSTI. Pasirinkite norimą pristatymo būdą iš siūlomų variantų ir spauskite TĘSTI. Pasirinkus apmokėjimą grynaisiais atvykus kurjeriui, ši paslauga kainuos 1,55 €. PC „RĖDA“ galėsite atsiskaityti tik bankine kortele. 

8. Naujai atsidariusiame lange matysite visą informaciją susijusią su Jūsų užsakymu. Jeigu nieko koreguoti nenorite, spauskite UŽSAKYTI. 

9. Pasirinkite mokėjimo būdą. Už pirkinius galite sumokėti, jei naudojatės vieno iš šių bankų elektroninėmis paslaugomis: Paysera, Swedbank, SEB, Luminor, Revolut, ŠIAULIŲ BANKAS, Citadele, Medicinos bankas, Lietuvos centrinė kredito unija.

10. Sumokėkite už prekes ir laukite patvirtinimo apie prekių užsakymą Jūsų nurodytu el. pašto adresu.

11. Jei užsakėte daugiau nei vieną prekę, jos gali būti pristatytos skirtingu metu, nes bus vežamos iš skirtingų sandėlių. Už tai papildomas transportavimo mokestis nėra taikomas.

Jei pirkimo metu kyla neaiškumų ar nesulaukiate patvirtinimo apie prekių užsakymą, skambinkite tel. +370 620 530 24 (I-IV 8.00-17.00 val., V 8.00-16.00 val.) arba siųskite el. laišką su klausimais adresu eprekyba@cdstyle.lt

5.12. Dėl jūsų kompiuterio nustatymų bei monitoriaus raiškos, apšvietimo ar panašių sąlygų reali prekių spalva gali šiek tiek skirtis nuo matomų nuotraukoje.

5.13. Prekės šventiškose ar dekoruotose pakuotėse papildomai į dovanų popierių nėra pakuojamos.

 

Pirkėjo teisės ir pareigos

1. Pirkėjas turi teisę pirkti prekes interneto parduotuvėje www.cdstyle.lt vadovaudamasis šiomis Taisyklėmis.

2. Pirkėjas užsakymo metu privalo pateikti teisingą jį identifikuojančią informaciją Pardavėjui.

3. Sutikdamas su šiomis Taisyklėmis Pirkėjas patvirtina, kad jis yra (vienas iš variantų):

3.1. Fizinis asmuo, pagal galiojančius teisės aktus galintis sudaryti sandorius, kuris perka prekes asmeniniam vartojimui (ne verslo tikslais);

3.2. Lietuvos Respublikos juridinis asmuo, perkantis prekes kaip galutinis vartotojas (ketinantis naudoti prekes reprezentaciniais ar kt. tikslais, nesusijusiais su prekių perpardavimu ar jų panaudojimu verslo, gamybos, paslaugų teikimo tikslais;

3.3. visų aukščiau nurodytų asmenų tinkamai įgaliotas atstovas.

4. Sutikdamas su šiomis Taisyklėmis, Pirkėjas taip pat patvirtina, kad sudarydamas Sutartį Pirkėjas nepažeidžia trečiųjų asmenų teisių ir teisėtų interesų. Pardavėjas neprisiima jokios teisinės atsakomybės, jei šis Pirkėjo patvirtinimas visiškai ar iš dalies neatitinka tikrovės ar yra klaidinantis bet kokiu atžvilgiu.

5. Asmuo, neatitinkantis Taisyklių 5.3 ir 5.4 punktuose numatytų kriterijų, negali pateikti užsakymo, pirkit prekes ir sudaryti Sutartį su Pardavėju, priešingu atveju visa su tuo susijusi neigiamų pasekmių rizika ir teisinė atsakomybė tenka tokiam asmeniui.

6. Prekės pavadinimas bei pagrindinės savybės yra nurodytos prekės naudojimo instrukcijoje ir/arba Pardavėjo elektroninėje parduotuvėje, kurioje perkama prekė.

7. Pirkėjas privalo laiku sumokėti už įsigytas prekes ir jas priimti šiose Taisyklėse numatyta tvarka.

8. Interneto parduotuvės www.cdstyle.lt Pirkėjai privalo laikytis šių Taisyklių, kitų sąlygų, aiškiai nurodytų interneto parduotuvėje, ir nepažeisti Lietuvos Respublikos teisės aktų.

 

Pardavėjo teisės ir pareigos

1. Jei Pirkėjas bando bet kokiu būdu pakenkti interneto parduotuvės darbui, duomenų saugumui ar pažeidžia kitus paminėtus Pirkėjo įsipareigojimus, tuomet Pardavėjas turi teisę apriboti galimybę naudotis interneto parduotuve www.cdstyle.lt.

2. Pardavėjas įsipareigoja sudaryti galimybę naudotis interneto parduotuvės paslaugomis, kurios veikimo sąlygas nustato šios Taisyklės ir kitos interneto parduotuvėje www.cdstyle.ltnumatytos sąlygos.

3. Pardavėjas įsipareigoja Pirkėjo įsigytas prekes pristatyti nurodytu adresu, remdamasis sąlygomis, kurias nustato šios Taisyklės.

4. Pardavėjas įsipareigoja užtikrinti jam patikėtos Pirkėjo informacijos konfidencialumą ir neperduoti jos tretiesiems asmenims be Pirkėjo sutikimo, išskyrus Lietuvos Respublikos teisės aktuose ir šiose Taisyklėse numatytus atvejus.

5. Pinigų garantijos grąžinimo atveju, kuomet prekė yra kokybiška ir nėra pažeidžiamos prekių grąžinimo taisyklės, Pardavėjas įsipareigoja priimti grąžintas prekes ir grąžinti pinigus, ar pakeisti prekę analogiška arba kita preke.

 

Apmokėjimas

1. Pirkėjas internetinėje parduotuvėje gali pasirinkti šiuos atsiskaitymo būdus, kurie yra saugūs:

1.1. apmokėti avansu per pasirinktą internetinį banką;

1.2. už papildomą mokestį apmokėti grynaisiais pinigais, atsiimant užsakymą iš pristatymo tarnybos kurjerio ar salonuose.

 

Pristatymo sąlygos ir terminai

1. Prekės pristatomos per 2-3 darbo dienas (pirmadieniais – penktadieniais) po apmokėjimo patvirtinimo. Šventiniu periodu bei vykstant akcijoms, dėl itin didelio užsakymų kiekio pristatymas gali užtrukti ilgiau - 3-5 darbo dienas. Užsakytos prekės pristatomos darbo dienomis, nuo 8 iki 17 val. arba nuo 18 iki 20 val.

2. Kai norima gauti prekes ne darbo metu, tai turi būti nurodoma pastabose prieš apmokant užsakymą.

3. Pristatymas galimas tik Lietuvos teritorijoje. Pristatymo kurjeriu kaina - 2,99 €, paštomatu - 2.50 €.

4. Pristatymo kaina yra automatiškai įtraukiama į užsakymo kainą, išskyrus tuos atvejus, kuomet svetainėje vyksta specialūs pasiūlymai, suteikiantys nemokamą pristatymą.

5. Nemokamas pristatymas paprastai taikomas, užsisakant prekių už 65 € arba daugiau, nebent būtų paskelbta speciali akcija dėl kitos nemokamo pristatymo sumos.

6. Atšaukus užsakymą, kuris perduotas kurjeriui ir iš naujo atlikus pakartonį užsakymą, taikomas 2,99 € pristatymo mokestis už ankstesnės siuntos pristatymą.

7. www.cdstyle.lt internetinėje parduotuvėje skelbiamos tik tokios prekės, kurios yra sandėlyje, tačiau dėl įvairių priežasčių gali būti neatitikimų tarp internete pateikiamų duomenų ir įmonės sandėlyje likusių prekių kiekių. Klientui užsisakius ir apmokėjus už prekę, kurios sandėlyje tuo metu nėra, užsakymas gali būti panaikintas ir grąžinami sumokėti pinigai arba sutariama dėl galimybės prekę pristatyti, kai tik ji bus įmonės sandėlyje.

Prekių priėmimas

1. Priimant užsisakytas prekes reikia patikrinti siuntos būklę bei pasirašyti važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente.

2. Prekes gali atsiimti tik užsakymą pateikęs asmuo, arba asmuo, nurodytas užsakymo pateikimo metu, todėl atsiimant prekes būtina su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (ID kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą). Jeigu prekes priims kitas asmuo, už siuntinį kompanija atsakomybės neprisiima.

3. Priimant siuntą, būtina:

3.1. susiskaičiuoti pakuotes. Kurjerio pristatomas pakuočių skaičius turi būti toks pats koks yra nurodytas siuntų pristatymo lape, kurį Pirkėjui pateikia kurjeris. Jeigu pristatomų pakuočių skaičius skiriasi nuo siuntų pristatymo lape nurodyto pakuočių skaičiaus, - tuomet siuntų pristatymo lape būtina patikslinti gautų pakuočių skaičių;

3.2. patikrinti pakuočių etiketes. Ant pakuočių etikečių turi būti nurodytas Pirkėjo adresas, o pakuočių numeriai turi atitikti siuntų pristatymo lape nurodytus pakuočių numerius. Jeigu pristatytų pakuočių numeriai skiriasi nuo siuntų pristatymo lape nurodytų pakuočių numerių, - tuomet siuntų pristatymo lape būtina patikslinti gautų pakuočių numerius;

3.3. apžiūrėti gautas pakuotes. Pristatomos pakuotės turi būti tvarkingos, t.y. nepraplėštos, nesugniuždytos ir kitaip nepažeistos.

4. Jeigu pristatoma siunta yra netvarkingoje pakuotėje, Pirkėjas turi teisę jos nepriimti, kurjeriui nurodydamas iš karto ją gražinti www.cdstyle.lt prekės techninės būklės patikrinimui. Nusiskundimus dėl trūkumų, užsakymų neatitikimo būtina pateikti klientų aptarnavimo skyriui tą pačią dieną kai gautos prekės.

5. Nesilaikius šių instrukcijų, www.cdstyle.lt neatsako už pristatytų prekių trūkumą ar sugadinimą.

6. Dėl jūsų kompiuterio nustatymų bei monitoriaus raiškos, apšvietimo ar panašių sąlygų reali prekių spalva gali šiek tiek skirtis nuo matomų nuotraukoje.

 

Garantijos prekėms, prekių grąžinimas keitimas ir užsakymo atšaukimas

1. Įsigytos prekės grąžinamos ir/ar keičiamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.362 ir 6.363 straipsniais, taip pat Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014 m. liepos 22 d. nutarimu Nr.738 patvirtintomis „Mažmeninės prekybos taisyklėmis“.

2. Jeigu įsigyta prekė yra nekokybiška, ji keičiama į analogišką kokybišką prekę, informavus apie tai klientų aptarnavimo skyrių el. laišku eprekyba@cdstyle.lt arba telefonu 8 620 53024 (nuo 8 iki 17 val. darbo dienomis) per 7 darbo dienas nuo jos gavimo.

3. Grąžinti prekes ir atgauti už jas sumokėtus pinigus galima per 14 dienų laikantis šių sąlygų:

3.1. grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;

3.2. prekė turi būti nesugadinta Pirkėjo;

3.3. prekė turi būti nenaudota (nebandyta), nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);

3.4. grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;

3.5. visos dovanos, kurios buvo pateiktos kartu su įsigyta preke, turi būti grąžintos kartu su grąžinamomis prekėmis;

3.6. grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą;

3.7. prekės įsigijimo ir grąžinimo kaštai tenka Pirkėjui, išskyrus atvejus kai grąžinama nekokybiška prekė – tokiu atveju prekės grąžinimo kaštai tenka Pardavėjui;

4. Produktas nekeičiamas jei buvo įsigytas su nuolaida.

5. Produktas grąžinamas tik į produkto įsigyjimo vietą.

6. Jei produktas įsigytas naudojantis kurjerio paslauga:

6.1. Produktą galima grąžinti pridedant sąskaitą ir siunčiant paštomatais esančiais: V. Krėvės pr. 43, Kaunas (PC "Rimi") +370 620 53024 arba kurjeriu: UAB "C&D Style" V. Krėvės pr. 49, LT-49438 Kaunas, +370 620 53024.

6.2. Produktą galima grąžinti pridedant sąskaitą ir siunčiant Omniva paštomatu:

6.2.1. Užpildykite prekių grąžinimo formą: https://grazinimai.omniva.lt/parduotuves/cdstyle-lt

6.2.2. Supakuokite grąžinamą prekę ir įdėkite į Omniva paštomatą.

6.3. Grąžinamo produkto pristatymą apmoka Pirkėjas.

7. Pinigų grąžinimas:

7.1. Pinigai už grąžintas prekes grąžinami per 14 kalendorinių dienų nuo prekių gavimo (grąžinimo) dienos.

7.2. Jei grąžinama nekokybiška prekė – tokiu atveju prekės grąžinimo kaštai grąžinami kartu su pinigais už grąžintas prekes.

7.3. Jei prekes pirkote pasinaudoję „C&D Style“ dovanų kuponu ir neišnaudojote visos kupono sumos, grąžintina suma traktuojama tik už prekes sumokėta suma, t.y. grąžinima užsakymo suma tik už prekes. Nepanaudota dovanų kupono suma nėra grąžinama.

8. Patvirtintą užsakymą galite atšaukti, informavus apie tai klientų aptarnavimo skyrių el. laišku eprekyba@cdstyle.lt arba telefonu 8 620 53024 (I-IV nuo 8.00 iki 17.00 val., V - nuo 8.00 iki 16.00 val.) per 3 valandas nuo užsakymo patvirtinimo, nurodant užsakymo numerį. Sumokėti pinigai grąžinami per 5 darbo dienas.

 

Privatumo politika. Konfidencialumas.

1. Pirkėjo asmeninė informacija nebus naudojama neteisėtais tikslais.

2. Pirkėjo asmeninė informacija gali būti naudojama tiesioginės rinkodaros tikslais jei yra gautas pirkėjo sutikimas.

3. Privatumo politikos detalias nuostatas galima rasti atskirame dokumente, paspaudus nuorodą ,,Privatumo politika“.

 

Skundų nagrinėjimo tvarka

1.1. Visi skundai gali būti teikiami UAB „C&D STYLE“ elektroniniu paštu eprekyba@cdstyle.lt arba telefonu 8 620 53024 darbo dienomis I-IV nuo 8.00 iki 17.00 val., V nuo 8.00 iki 16.00 val.

1.2. Pardavėjas turi teisę nagrinėti skundus 30 (trisdešimt) dienų nuo jų gavimo dienos, jeigu Lietuvos Respublikos teisės aktai nenustato kitokių terminų. Esant sudėtingiems atvejams, šis terminas gali būti pratęstas papildomai 15 (penkiolika) dienų. Atsakymai dėl skundų Pirkėjams pateikiami elektroniniu paštu arba telefonu, arba Pirkėjo nurodytu adresu.

 

Sutarties atsisakymo taisyklės ir tvarka

1. Pirkėjas, vadovaudamasis Taisyklių nurodyta tvarka, turi teisę atsisakyti internetu su Pardavėju sudarytos Sutarties, tačiau ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo dienos.

2. Jei Pirkėjas atsisako Sutarties, Pardavėjas nedelsdamas ir bet kuriuo atveju ne vėliau kaip per 14 dienų nuo tos dienos, kai Pirkėjas praneša apie savo sprendimą atsisakyti Sutarties, grąžina Pirkėjui iš Pirkėjo gautus pinigus už įsigytas prekes. Už siuntimą taikomas mokestis grąžinamas tik tuo atveju, jei prekė yra nekokybiška ar brokuota. Pardavėjas atlieka tokį grąžinimą naudodamas tokį patį mokėjimo būdą, kokį Pirkėjas naudojo atlikdamas pradinę mokėjimo operaciją, išskyrus atvejus, kuomet prekės pristatymo metu pinigai sumokami kurjeriui – šiuo atveju pinigai grąžinami arba į banko sąskaitą arba paštu, bet kuriuo atveju Pirkėjas neturi mokėti jokių su tokiu pinigų grąžinimu susijusių mokesčių.

3. Pirkėjas atsako už prekės vertės sumažėjimą, atsiradusį dėl veiksmų, nebūtinų prekės pobūdžiui, savybėms ir veikimui nustatyti. Pareiga grąžinti prekę lieka Pirkėjui.

 

Apsikeitimas informacija

1. Pardavėjas komunikuoja su Pirkėju naudodamasis jo užsakymo formoje pateiktu el. pašto adresu ir telefono numeriu, o Pirkėjas gali naudotis visais susisiekimo kanalais, nurodytais elektroninės parduotuvės www.cdstyle.lt svetainės skyriuje „Kontaktai“.

 

Atsakomybė

1. Pirkėjas yra visiškai atsakingas už užsakymo formoje pateiktų duomenų teisingumą. Jei Pirkėjas pateikia netikslius duomenis, Pardavėjas neatsako už dėl to atsiradusius padarinius ir įgyja teisę reikalauti iš Pirkėjo patirtų tiesioginių nuostolių atlyginimo.

2. Pirkėjas visiškai atsakingas už savo veiksmus, atliktus lankydamasis interneto parduotuvėje www.cdstyle.lt.

3. Pardavėjas atleidžiamas nuo bet kokios atsakomybės visais atvejais, kai nuostolių atsiranda dėl to, jog Pirkėjas, neatsižvelgdamas į Pardavėjo rekomendacijas ir savo įsipareigojimus, nesusipažino su šiomis Taisyklėmis, nors tokia galimybė jam buvo suteikta.

4. Atsiradus žalai, kaltoji šalis atlygina kitai šaliai tiesioginius nuostolius.

 

Baigiamosios nuostatos

1. Šios Taisyklės sudarytos vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisės aktais.

2. Šių Taisyklių pagrindu kylantiems santykiams taikoma Lietuvos Respublikos teisė.

3. Visi nesutarimai, kilę dėl šių Taisyklių vykdymo, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

Paskutinį kartą atnaujinta: 2023 06 29