Pledas „Classic dark camel“

Prekės kodas : PL40DKC
  195,00 €
Pristatymas per 1–4 d. d.
Siuntą išsiunčiame per 1–3 d. d., o kurjerių tarnybos pristato maždaug per 1 d. d.
Visas užsakymas siunčiamas vienu kartu.
Atsiimkite šiandien
Atsiėmimas salone galimas tik tada, jeigu visas kiekis yra viename salone.
Atsiėmimas salone per 2 val.
Kiekis salone

Kiekis salone

Kolekcija „Classic“ yra viena populiariausių, nes išsiskiria ypatingu praktiškumu. Didesni pledo matmenys praverčia namuose, kai norite apsigaubti vėsų vakarą, taip pat galite naudoti kaip antklodę. 

Alpakų vilna yra prabangos produktas. Ji minkštesnė, tvirtesnė nei kašmyro, lengvesnė nei avies, blizga kaip šilkas ir yra švelni kaip merinosų. Alpakų vilnos drabužiai yra lengvi, mažiau dėvisi ir ypač gerai laiko šilumą. Gaminiai su šia vilna tinka ir alergiškiems žmonėms, ypač vaikams.

Šis pledas yra puiki dovana kiekvienam, kuris vertina klasikinį dizainą, aukščiausią kokybę ir didžiausią komfortą.

Sudėtis: 40% alpakų vilna, 45% avies vilna, 15% akrilas.
Matmenys: 150x200 cm.

Kolekcija CLASSIC
Matmenys 150x200 cm
Sudėtis Akrilas, Alpakų vilna, Avies vilna
Prekės spalva Ruda
Gamintojas Alpaka, Estija
Kartu rekomenduojame įsigyti
Gamintojas

Alpaka

„Alpaka“ – Estijos prekės ženklas, kuriantis nesenstančius ir ilgaamžius gaminius iš aukščiausios kokybės alpakų vilnos. Jų kolekcijose susilieja Andų regiono meistrystė ir šiaurietiško dizaino estetika – tai šiluma, kurią norisi jausti kasdien. Tai ne tik tekstilė – tai išskirtinio švelnumo ir atsakingo požiūrio į aplinką įkūnijimas. Kiekvienas „Alpaka“ gaminys džiugina kokybe, natūralumu ir subtiliu skoniu – puikiai tinka dovanai ar jaukiam gyvenimo stiliui kurti.