Prekių pristatymas

- Prekės pristatomos per 2-3 darbo dienas (pirmadieniais – penktadieniais) po apmokėjimo patvirtinimo. Šventiniu periodu bei vykstant akcijoms, dėl itin didelio užsakymų kiekio pristatymas gali užtrukti ilgiau - 3-5 darbo dienas. Užsakytos prekės pristatomos darbo dienomis, nuo 9 iki 17 val. arba nuo 18 iki 20 val.

- Kai norima gauti prekes ne darbo metu, tai turi būti nurodoma pastabose prieš apmokant užsakymą.

- Pristatymas galimas tik Lietuvos teritorijoje. Pristatymo kurjeriu kaina - 2,99 €, paštomatu - 2,50 €.

- Pristatymo kaina yra automatiškai įtraukiama į užsakymo kainą, išskyrus tuos atvejus, kuomet svetainėje vyksta specialūs pasiūlymai, suteikiantys nemokamą pristatymą.

- Nemokamas pristatymas paprastai taikomas, užsisakant prekių už 65 € arba daugiau, nebent būtų paskelbta speciali akcija dėl kitos nemokamo pristatymo sumos.

- www.cdstyle.lt internetinėje parduotuvėje skelbiamos tik tokios prekės, kurios yra sandėlyje, tačiau dėl įvairių priežasčių gali būti neatitikimų tarp internete pateikiamų duomenų ir įmonės sandėlyje likusių prekių kiekių. Klientui užsisakius ir apmokėjus už prekę, kurios sandėlyje tuo metu nėra, užsakymas gali būti panaikintas ir grąžinami sumokėti pinigai arba sutariama dėl galimybės prekę pristatyti, kai tik ji bus įmonės sandėlyje.

Papildoma informacija

Jeigu pirkėjas neatsiėmė siuntos iš Omnivos ar LPexpress paštomato (suklydo pildydamas savo kontaktinius duomenis, pasirinko ne tą paštomatą, nespėjo atsiimti siuntos per nurodytą siuntos saugojimo terminą)  - pirkėjo pasirinkimu galimas užsakymo pinigų grąžinimas, atskaičius siuntimo išlaidas. Jeigu pirkėjas pageidauja siuntą gauti, siunta išsiunčiama pakartotinai, prieš tai apmokėjus siuntimo išlaidas už pristatymą 2.50 €.