Dubenėlis „Cameo beige“ D8,5x4 cm, smėlio sp.

6,00 €
Prekės kodas: 804219
Su mokesčiais
Kiekis
Išparduota
Kategorija: Visos prekės

„Fine Dining & Living“ - tiekėjas iš Belgijos, kuris vienija puikius, šiuolaikiškus ir praktiškus stalo reikmenų, namų ir apdailos prekių ženklus. Kiekvienas iš prekių ženklų siūlo puikios išvaizdos produktus, pagrįstus naujovėmis ir kūrybiškumu, kartu nepamirštant patogumo vartotojui.

Istorija prasidėjo daugiau nei prieš 60 metų, o 2017 metais „Fine Dining & Living“ nusprendė pakeisti savo strategiją iš tradicinės didmeninės prekybos į bendrovę su nuosavų prekių ženklų asortimentu ir orientuotis į produktų, turinčių pridėtinę vertę kūrimą. Įmonės pavadinimas atspindi, kas ji yra ir kuo nori būti. Įmonė, orientuota į valgymo ir gyvenimo patirtį, kasdien klientams siūlanti įkvėpimo, staigmenų ir sprendimų, kaip papuošti savo namus, viešbutį, restoraną ar bet kurią kitą veiklą ir dar labiau jomis mėgautis.

Reaguojant į naujausias rinkos tendencijas, „Fine Dining & Living“ siūlo aukštos kokybės gaminius ir galimybę būti kūrybiškiems, lengvai derinti maistą, atmosferą ir pateikimą.

"Cameo beige" – įmantri indų kolekcija, suteiksianti Jūsų namams spindesio. Su ramiu smėlio spalvos atspalviu ir švelniais, subtiliais niuansais - "Cameo beige" suteikia Jūsų stalui nepakartojamo žavesio. Nesvarbu ar naudojate jį kasdieniems pietums ar tiesiog ypatingomis progomis, šie indai išsiskiria paprastumu ir prabanga. Praturtinkite savo stalo serviravimą naudodami universalią "Cameo beige" kolekciją ir sukurkite kerinčią atmosferą pietaudami.

Išmatavimai: D8,5x4 cm.

Keramika.

Galima naudoti indaplovėje ir mikrobangų krosnelėje.

804219

Mes tikimės, kad užsakymas stilingai įsikurs Jūsų namuose!
Bet jeigu nutikų taip, kad…

Užsakius internetu:
- Prekė netiko, galite grąžinti per 14 dienų, nuo įsigijimo dienos, pridedant sąskaitą ir siunčiant paštomatu:
V. Krėvės pr. 43, Kaunas (PC "Rimi")
+370 620 53024

arba kurjeriu:
UAB "C&D Style"
V. Krėvės pr. 49, LT-49438 Kaunas,
+370 620 53024
*siuntimo išlaidas apmoka pirkėjas

- Prekė buvo brokuota arba ne ta, kurią užsakėte. Kreipkitės per 7 darbo dienas ir mes ją pakeisime arba grąžinsime pinigus.

Kilus klausimams - susisiekite su internetinių užsakymų skyriumi:
+370 620 53024
eprekyba@cdstyle.lt

Kilus klausimams dėl salone įsigytos prekės ar norint ją grąžinti - susisiekite tiesiogiai su salonu iš kurio šią prekę įsigijote.

Atkreipiame dėmesį, kad visos prekės grąžinamos kartu su dovanomis, gautomis pirkimo metu.

Jums taip pat gali patikti