Kvepianti gėlė „French rose carmine red“

38,00 €
Prekės kodas: GMR04
Su mokesčiais
Kiekis
Paskutinė prekė

Kiekis parduotuvėse

PLC „AKROPOLIS“ Taikos pr. 61, Klaipėda
+37067678058; I - VII 10:00 - 21:00
1 vnt.

„Côte Noire“ gamintojas renkasi geriausius ingredientus iš viso pasaulio ir sujungia juos į gražius ir prabangius gaminius. „Côte Noire“ asortimente, kiek tik įmanoma, naudojamos perdirbtos medžiagos ir natūralūs atsinaujinantys produktai - pakuotėje panaudotas perdirbtas putplastis, kartonas ir stiklas. Visi produktai yra be fosfatų, be nitratų, neturi nonilfenolių ir yra sukurti Prancūzijoje, Provanso regione, kuris garsėja geriausių pasaulyje kvapų kūrimu. Devyni kvapai semiasi įkvėpimo iš provincijos ir kiekvienas siekia užfiksuoti Prancūzijos gyvenimo portretą.

Elegantiškos ir kvapnios prancūziškos gėlės „Cote Noire“. Tai – prabangūs namų kvapai, kurie atrodo tarsi pamerktos gyvos gėlės. Šių gėlių žiedai yra pagaminti rankomis ir padengti specialia medžiaga, padedančia atkurti natūralių žiedų išvaizdą. 

Rinkinį sudaro rožės žiedas prabangiame skaidraus stiklo inde.

Taip pat pridedami 10 ml. rytietiškų rožių aromato kvepalai, kuriuos purkškite ant gėlės bet kada, kai norisi atnaujinti ar sustiprinti kvapą. 

Nuostabiai tinka dovanai, supakuoti elegantiškoje dėžutėje, perrištoje kaspinu.

Produktą laikyti ir naudoti ant stabilaus, horizontalaus paviršiaus, esant temperatūrai nuo 5° С iki 30° С. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Gamintojas nėra atsakingas už bet kokią žalą, kuri gali atsirasti dėl neteisingo šio produkto naudojimo.

Įspėjimas! Prieš naudojant perskaityti etiketę. Laikyti vaikams ir gyvūnams neprieinamoje vietoje. Labai degus skystis ir garai. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, žiežirbų, atviros liepsnos, karštų paviršių – nerūkyti. Jei konsultuositės su gydytoju, prašome išsaugoti produkto pakuotę arba etiketę. Gali sukelti alerginę odos reakciją. Smarkiai dirgina akis. Atsiradus akies ar odos sudirgimui, bėrimui kreiptis į gydytoją. Vengti išsiliejimo į aplinką ar ant paviršių, nes skystis gali pažeisti paviršiaus dangą. Kenksminga vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus. Po naudojimo kruopščiai nusiplauti rankas.

GMR04
1 Vienetas

Mes tikimės, kad užsakymas stilingai įsikurs Jūsų namuose!
Bet jeigu nutikų taip, kad…

Užsakius internetu:
- Prekė netiko, galite grąžinti per 14 dienų, nuo įsigijimo dienos, pridedant sąskaitą ir siunčiant paštomatu:
V. Krėvės pr. 43, Kaunas (PC "Rimi")
+370 620 53024

arba kurjeriu:
UAB "C&D Style"
V. Krėvės pr. 49, LT-49438 Kaunas,
+370 620 53024
*siuntimo išlaidas apmoka pirkėjas

- Prekė buvo brokuota arba ne ta, kurią užsakėte. Kreipkitės per 7 darbo dienas ir mes ją pakeisime arba grąžinsime pinigus.

Kilus klausimams - susisiekite su internetinių užsakymų skyriumi:
+370 620 53024
eprekyba@cdstyle.lt

Kilus klausimams dėl salone įsigytos prekės ar norint ją grąžinti - susisiekite tiesiogiai su salonu iš kurio šią prekę įsigijote.

Atkreipiame dėmesį, kad visos prekės grąžinamos kartu su dovanomis, gautomis pirkimo metu.

Susiję produktai

Jums taip pat gali patikti